lunch

Web consulting

ייעוץ והכוונה לאתרי אינטרנט

רוצים לבנות לעסק שלכם אתר חדש ולא יותר איך להתחיל?
יש לכם כבר אתר, אבל אתם חושבים שהוא לא מממש את הפוטנציאל שלו?

בנייה, פיתוח או שדרוג אתר אינטרנט דורש ידע רב במגוון תחומים והבנה מקיפה בקשת גדולה של פרמטרים שמשפיעים על הטיב של אתר האינטרנט והיעילות שלו בהבאת לקוחות חדשים.
השקה נכונה, מתוכננת ומתוזמנת בחכמה יכולה להביא המון לקוחות חדשים ואיכותיים לעסק. השקה דיגיטלית הנה תחום המורכב מהרבה שלבים ומשלב תזמון נכון, הצעה ייחודית וניתוח ואיפיון מעמיק של השוק וקהל היעד.
ההתפתחויות המואצות בעולם השיווק הדיגיטלי והתעצבות דפוסי החיפוש של אנשים ברשת, הגדילה משמעותית את התועלת הקיימת בנכסים דיגיטליים ואת היכולת למנף אותם לטובת שיווק ממוקד ומדוייק שמחזיר את ההשקעה. אבל על מנת לבנות אתר טוב ויעיל, כזה שמוכר את השירות או המוצר, שמביא לקוחות, שהוא באמת “נכס” עבור העסק – צריך לדעת איך לעשות את זה נכון.

ליצירת קשר הזינו את הפרטים ונציג מומחה מטעמנו יחזור אליכם במהרה

הסיסמה שלנו ב-Webace היא כזו - סוף מעשה במחשבה תחילה.

ותחילתו של כל אתר מעולה - באיפיון

תהליך איפיון נכון מביא בחשבון את כל המרכיבים היוצרים אתר אינטרנט מוצלח – ומתאים אותם בקפידה לשפה, למיתוג ולזהות העסקית שלכם.

אתר שעובד נכון הוא כזה שמעביר בצורה מדוייקת את המסרים השיווקים
ומשתמש בכל האמצעים העומדים כיום ברשותנו כדי להביא לקוחות.

למה כדאי לקבל ייעוץ והדרכה? אם אתם רוצים:

לבנות אתר שידורג גבוה במנועי החיפוש:
על האלגוריתם שמעתם? מנועי החיפוש כל הזמן משתנים ובבואנו לבנות אתר ולקדם אותו לעמודים הראשונים בגוגל אנחנו צריכים להיות מעודכנים. את כל הנושא של מילות חיפוש, היררכיית האתר, מהירות טעינה, רספונסיביות ועוד – צריך להכיר היטב בשלב תכנון האתר על מנת לבצע בצורה האופטימלית למטרה זו.


לחשוב מחוץ לקופסה ולהתאים את האתר לצרכים שלכם

ולא את עצמכם למגבלות האתר – כדאי לקבל ליווי ממי שמכיר את הגמישות של הכלי ויכול להנחות אתכם באיזה אופן האתר יכול לשרת את הצרכים הספציפיים והייחודיים שלכם ושל הלקוחות שלכם. היתרון הגדול של וורדפרס הוא שהיא מערכת קוד-פתוח ולכן אפשר לעשות איתה מה שרוצים במסגרת הידע הנתון (וכאן נכנס הידע שלנו).


שהתוכן של האתר ישקף בצורה מיטבית את הזהות העסקית,

וישפר משמעותית את אחוזי ההמרה ואת הטראפיק שמגיע לאתר שלכם, כדאי לכם לבחור ולאפיין נכון את התוכן, על ידי הסתכלות רחבה על קהל היעד וצרכיו.

שהאתר שלכם יתממשק עם כל הפלטפורמות החשובות של העסק,
הניהוליות והשיווקיות, באופן שיאפשר לו לשרת את צרכי העסק – כדאי להסתכל על הפרוייקט ברמת המאקרו. אתר נכון עובד כ-Hub של הפעילות הדיגיטלית של העסק שלכם וצריך לדעת להרכיב אותו נכון.


לשנות משהו שלא עובד באתר קיים
:
במקרה וכבר יש אתר ורוצים לשדרג את הקיים במקום לבנות חדש, רצוי לנתח בצורה יסודית את התפקוד של האתר הנוכחי לפני שמשקיעים כסף נוסף בשיפוץ. כשאתר כבר צובר ותק ודירוג בגוגל, אם מחליטים לערוך בו שינויים כדאי לעשות זאת בחכמה.

ליצירת קשר הזינו את הפרטים ונציג מומחה מטעמנו יחזור אליכם במהרה

בניית אתר זה שירות – ולא מוצר

אנחנו מאמינים בקשר ישיר עם הלקוחות שלנו ולכן מזמינים אתכם
לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות וללא התחייבות. בשיחה זו נעבור
על הצרכים שלכם ונבחן באילו דרכים נוכל לעבוד יחד.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

he_ILHE